Telefonlu İnternet/ Vodafone Süpernet Telefonlu Fiber İnternet 79,90 TL

Vodafone Süpernet Telefonlu Fiber İnternet 79,90 TL
Vodafone Süpernet Telefonlu Fiber İnternet 79,90 TL

Telefonlu Fiber İnternet 79,90 TL

79.90 TL
Aylık
 • Limitsiz İnternet + Telefon + 3000 Dk
 • Mbps'ye hız
 • 240 GB AKN
 • Hiçbir Ek Ücret Yok
 • Vodafone, önceki internet sağlayıcıdan kaynaklanabilecek taahhüt iptal bedeli 120 TL'ye kadar karşılamaktadır.

Diğer Kampanyalar

Vodafone Süpernet’ten evlere Telefonlu Fiber İnternet Kampanyası.


Bu devirde internetsiz ev mi olur?

Siz de internette ev telefonu da gerekli diyorsanız . Sabit telefonunuza ayrı internet hizmetinize ayrı fatura ödemeyin.

Vodafone 64Mbps Fiber İnternet + Sabit Telefon + 3000 Dk Ücretsiz görüşme en uygun fiyata!

Vodafone Yalın Adsl kampanya detay
Ek hizmetler Fiyat

Ev telefonu Kullanımı

Dahil
Telefon için ek dakika:  
+100 dakika 5 TL
+300 dakika 9 TL

* Önceki internet sağlayıcıdan kaynaklanabilecek taahhüt iptal bedeli 120 TL'ye kadar karşılanır.
* ADSL modem talebinizde, modem ücreti +3TL, fiber modem ücreti +6 TL'dir.
* Ev telefonu ile akşam 7'den sabah 7'ye şehir içi ve şehirler arası yönleri kapsayan 3000 dakika hediye edilir.
* Ev telefonu kullanan aboneler de kampanyadan aynı şartlarda faydalanabilecektir.

Vodafone İnternet ve Telefon Servisleri

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Süpernet İnternet / İnternet + Telefon Kampanyası ile aboneler İnternet ve Telefon hizmetlerinden 24 ay boyunca indirimli olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır.
 • İnternet + Telefon Kampanyasına dahil olan Aboneler, Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şartlarından da kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmaksızın faydalanabileceklerdir. Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şehiriçi ile şehirlerarası yönleri kapsamaktadır.
 • İnternet + Telefon Kampanyası kapsamında seçilen Vodafone Net Her Yöne Dakika Paketlerine dahil olan dakikalar, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası 1.kademe PSTN, GSM yönleri ile Vodafone Net numaralarına doğru kullanılabilir. Paket dışı aramalar ve limit aşımı www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan "Vodafone Net Dakika Paketi Tarifesi" üzerinden ücretlendirilir. Aboneler tarafından ilgili ay içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devrolmaz. Aynı kampanya dahilinde dakika paketi yükseltilebilir.
 • İnternet + Telefon Kampanyası kapsamında Her Yöne Dakika Paketlerinden herhangi biri seçilmediği taktirde abonelik konuş öde şeklinde www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan "Konuştukça Öde Tarifesi" üzerinden ücretlendirilir.
 • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre değerlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre ADSL için 72 TL ve Fiber / Fiber hız için 144 TL olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda taksitli veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • 24 Mbps ve üzeri hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır.
 • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde İnternet/Telefon hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet ve Telefon hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet ve Telefon Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet / Telefon hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, Süpernet İnternet / İnternet + Telefon Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

1. Vodafone Net  ADSL hizmeti nedir?

Vodafone Net  ADSL hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan 16 Mbps’e kadar hızlarında sunulan internet bağlantı şeklidir.


2. Vodafone Net  Telefon hizmeti nedir?

Vodafone Net  Telefon hizmeti Vodafone Net tarafından sağlanan sabit telefon hizmetidir. Vodafone Net  telefon hizmetinden faydalanmak için Vodafone Net ile sözleşme yapmanız gerekmektedir.


3. Vodafone Net  Telefonsuz İnternet hizmeti nedir?

Herhangi bir telefon aboneleğine ihtiyaç duyulmadan yapılan internet aboneliğidir. Sadece Vodafone’da telefonsuz internet için aylık ek ücret ödemeye gerek yoktur.


4. Bu kampanya kapsamında Telefonsuz İnternet hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dışında Telefonsuz ADSL bedeli 14 TL’dir


5. Nasıl Vodafone Net abonesi olabilirim?

Aşağıdaki formu doldurarak başvuru yapın. Müşteri hizmetrimizden size dönüş yapılacak ve gerekli bilgiler aktarılacak ve onayınızla birlikte işlemleriniz başlayacaktır. Vodafone İnternet Başvuru Formu»


6. Vodafone SüperNet Kampanyası nedir?

24 ay boyunca ADSL’in çok avantajlı fiyatlardan sunulduğu kampanyadır. 16 Mpbs’e varan hızdan faydalanılabilir. 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir. Talebe göre internet bağlantısını hiçbir ek ücret ödemeden telefonsuz olarak olarak ya da aylık telefon bedeli ödenerek Telefon hizmetiyle beraber alınabilir.

Telefon hizmeti için dakika paketi almadan konuştukça öde tarifesinden ya da ek bedel karşılığında çok avantajlı Vodafone Net telefon dakika paketlerinden faydalınılabilir


7. Vodafone SüperNet ADSL Kampanyası ile faydalanabileceğim paketler nelerdir?

Paket  Ücreti Kampanyalı Ücret İndirim Bedeli 24 Ay İndirim
16 Mbps'e kadar-Sınırsız-(50 GB AKN) 75,00 TL 56,90 TL 25,10 TL 602,40 TL
24 Mbps'e kadar-Limitsiz-(120 GB AKN) 85,00 TL 59,90 TL 25,10 TL 602,40 TL
60 Mbps'e kadar-Limitsiz-(240 GB AKN) 115,00 TL 69,90 TL 40,10 TL 962,40 TL
100 Mbps'e kadar-Sınırsız-(200 GB AKN) 127,00 TL 104,90 TL 37,10 TL 1040,40 TL
Telefonsuz (Yalın) ADSL Aylık Ücreti 14 TL ÜCRETSİZ 14 TL 336 TL
 Telefon Aylık Ücreti   (Aksam 7 Sabah 7 arası 3000 dk. ) 14 TL 10 TL 4 TL 96 TL
Her Yöne 100 dakika 7 TL 5 TL 2 TL 48 TL
Her Yöne 300 dakika 18 TL 9 TL 9 TL 216 TL

 

8. Akşam 7’den Sabah 7’ye kampanyasının özellikleri nelerdir?

Akşam 7’den Sabah 7’ye ücretsiz konuşma kapsamında tüm Vodafone Net telefon müşterileri 24 ay taahhüt süresince ek ücret ödemeden her gün 19:00-07:00 arasında şehir içi, şehirlerarası numaralar yönüne 3000 dakika ücretsiz arama yapabileceklerdir. Diğer yönler, abonenin kendi tarifesinden ücretlendirilir. Kullanılmayan dakikalar devredilmez.


9. 120 TL cayma bedeli karşılama kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza  indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile ödeme belgesini, Vodafone Net’e geçiş tarihinizden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77’e fakslamanız gerekmektedir. .


10. Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır.


11. Vodafone SüperNet kampanyasına katılım için gerekli şartlar nelerdir?

Kampanyadan faydalanmanız için herhangi bir şart bulunmamaktadır.


12. Kampanya ücretine ek başka ücretler ödenecek mi?

Alınan hizmetle ilgili bedeller dışında başka ücret ödenmeyecek.


13. Kampanya kapsamında modem sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında modem ücretsiz olarak sunulmamaktadır. ADSL hizmeti için 72 TL değerindeki kablosuz modem talebe göre taksitli veya ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli aylık 3 TL’dir.


14. Kampanya kapsamında modem kurulum hizmeti sunulmakta mıdır?

Evet Kampanya kapsamında modemi Vodafone Net’ten alan abonelerimize talep edilmesi durumunda kurulum 60 TL karşılığında sağlanmaktadır. Kurulum talebiniz olması durumunda ADSL hattınız aktiflendikten sonra servisimiz randevu almak için sizinle irtibata geçecektir.

Evde kurulum istemeyen abonelerimiz 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

 

Vodafone Adsl ve Fiber modem kurulum sayfamızdaki videolardan faydalanarakta modem kurulumuzu yapabilirsiniz. Modem kurulum destek sayfası için tıkla»


15. Modem kurulumu nasıl yapılır?

Vodafone Net tarafından sunulan modemler, modem evdeki internet kablosuna bağlandığı anda gerekli ayarlamaları otomatik olarak yaparak internete çıkmaya hazır hale gelir. Kurulum için kabloyu modeme takmanız yeterlidir.

Modem Vodafone Net’ten alınmadıysa, kurulum için bazı ayarlar yapmak gerekebilir. Bu ayarlar tüm marka ve modellerde farklıdır.

Kurulum konusunda 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

Vodafone Adsl ve Fiber modem kurulum sayfamızdaki videolardan faydalanarakta modem kurulumuzu yapabilirsiniz. Modem kurulum destek sayfası için tıkla»

 

16. Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 259 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterlidir.


17. Kampanyaya ne zamana kadar abone olabilirim?

Başvuru formunu göndermeniz yeterlidir.


18. Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

TC Uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi

Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerlilik tarihi uygun pasaport

İşlem vekaleten yapılıyorsa, ilgili vekaletname

İlgili sözleşme  ve başvuru formları


19. Vodafone SüperNet hizmeti ne zaman aktif hale gelecektir?

Evraklarınız teslim alındıktan sonra, Türk Telekom ve Vodafone Net’teki aktivasyonların tamamlanması 10 gün alabilmektedir. 10 gün içerisinde herhangi bir kesinti olmaksızın internet ve telefon hizmetleriniz aktif olacak ve size bilgi iletilecektir.


20. Kampanya taahhüt dönemi sonrasında aylık ücretlerim ne kadar olacak?

Yeni bir kampanya ya da değişiklik talebiniz olmaması durumunda, www.vodafone.net.tr sitesinde yer alan internet ve telefon hizmetleri liste fiyatları üzerinden hizmet almaya devam edersiniz.


21. Telefon paketimi değiştirebilir miyim?

Dakika paketi aldıysanız üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Alt pakete geçiş ya da konuştukça öde tarifesine geçiş durumunda, yalnızca dakika paketlerine verilen indirimler ceza olarak faturanıza yansıtılır.


22. İnternet hız ve kotamı / telefon paketimi nasıl değiştirebilirim?

Vodafone Net müşteri hizmetlerini (0 850 542 0 542) arayabilirsiniz.


23. İnternet ve Telefon hattımı nasıl iptal ettirilir?

0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetleri aranarak iptal talebinden bulunduktan sonra iptal dilekçesi yönlendirilen adrese gönderilerek iptal edilebilir.


24. İnternet ve Telefon hizmetlerinden yalnızca birini iptal ettirilebilir mi?

İki hizmetten birini iptal ettirebilirsiniz, bu durumda iptal ettirmediğiniz hizmet liste fiyatından faturalandırılmaya başlar, ayrıca taahhüt süresi sona ermediyse ilgili cezai bedeller faturanıza  yansıtılır.

 

25. İnternet + Telefon hizmetleri iptal edilirse ne olur?

Hizmetin taahhüt süresi bitiminden önce iptal ettirilmesi durumunda verilen indirimler ve eğer taksitli modem aldıysanız kalan modem taksit tutarı ödenir. Ancak taahhüt kapsamında henüz tahsil edilmemiş hizmet bedelleri toplamının, indirimler toplamında düşük olması durumunda, düşük olan tutar faturaya yansıtılır.


26. Limitsiz paketlerde adil kullanım noktası (AKN) aşılması durumunda ayrıca ücret ödenir mi?

Hayır. Limitsiz paketler adil kullanım noktası aşılması durumunda ek bir ücret ödenmez. Yalnızca internet hızı bir sonraki fatura dönemine kadar 3 Mbps’ye düşürülür. Fatura dönemi sonunda tekrar paket hızına yükseltilir.


27. Bir önceki aydan kalan adil kullanım kotamı sonraki ay kullanabilir miyim?

Hayır. Kota aynı ay içinde kullanılmalıdır. Kalan kota bir sonraki aya devredilmez.


28. Telefon paketi aşılması durumunda ayrıca ücret ödenir mi?

Evet. Telefon hizmeti ve dakika paketi alındıysa heryöne dakikaların bitmesi durumunda www.vodafone.com.tr sitesinde bulunan Telefon paket aşım ücreti tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.

 

29. Bir önceki aydan kalan dakikalar sonraki ay kullanılabilir mi?

Hayır. Her ay paket dakikaları aynı ay içinde kullanılmalıdır. Kalan dakikalar bir sonraki aya devredilmez.

 

31. Kampanya taahhüt süresi içinde İnternet ve Telefon hatları dondurulabilir mi?

Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde ADSL/Telefon hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık ADSL/Telefon erişim ücreti alınmayacaktır. ADSL/Telefon erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler,  geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.


32. Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için kimi aranmalıdır?

Hizmet ile ilgili teknik destek hizmetleri, Vodafone Net   müşteri hizmetleri  tarafından sağlanmaktadır. 0 850 542 0 542 numarasından Vodafone Net   Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir.


33. Hizmet için fatura kesim tarihi nedir? / indirimli olarak ne zaman hizmet almaya başlayacağım?

Vodafone Net  ’in fatura kesim tarihi her ayın 2 sidir. Hizmetteki indirim ,hizmetin başlatıldığı andan itibaren uygulanır.


34. İnternet ve Telefon hizmetleri tek faturada mı ücretlendirilir?

Evet.


35. Vergi tutarı nedir?

Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için özel İletişim Vergisi %5 ve telefon için %15 olarak uygulanmaktadır. Fiyatlara bu vergiler dahildir.


36. İnternet+Telefon hizmetim için elektronik fatura ve ayrıntılı fatura alınabilir mi?

Hizmet için her ay fatura adresine postayla gönderilen standart faturanın yanısıra e-posta adresine gönderilmek üzere elektronik fatura hizmeti de sağlanmaktadır. www.jetfatura.com adresinden faturalarınızın detaylarını görebilirsiniz. Bu sistemi kullanabilmek için bir kereliğine şifre almanız gerekmektedir. Şifre size aktivasyondan sonra otomatik olarak gönderilecektir. Şifre ile ilgili sorularınız için 0 850 542 0 542’yi aramanız yeterlidir.

Sağlanan elektronik e-fatura bilgilendirme amaçlıdır, yasal geçerliliği yoktur.


37. İnternet kotasının/ telefon dakika paketinin ne kadarının kullanıldığı nasıl öğrenilebilir?

www.jetfatura.com adresinden fatura ve kota detayları görülebilir.


38. Online işlemler için jetfatura.com şifresi nasıl öğrenilebilir?

Jetfatura şifresi abonelik esnasında SMS yolu ile gönderilir. Şifre bir nedenden dolayı alınmadıysa ya da unutuldaysa 0 850 542 0 542’yi aranarak öğrenilebilir.39. Vodafone fatura ödemelerimi nerelerden yapabilirim?

Vodafone Fatura Ödeme sayfasından detaylı bilgileri alabilirsiniz.


40. Fiber / Fiber Hız hizmetinden faydalanırken taşındığımda altyapı sağlanamazsa iptal nedeniyle ceza ödenir mi?

Teknik altyapımızın eksikliği nedeniyle hizmet veremediğimiz durumlarda, aboneye ADSL hizmetine geçiş yapmak koşuluyla cezai işlem uygunlanmaz

 


İnternet Başvuru Yap Vodafone SüperNet'li ol!

0850 259 0 542Tıkla Hemen Bilgi Al
Biz Sizi Arayalım