Vodafone Tv İnternet/ Vodafone Filbox Tv televizyonlu internet 84,90TL

Vodafone Filbox Tv televizyonlu internet 84,90TL
Vodafone Filbox Tv televizyonlu internet 84,90TL

Vodafone Filbox Tv televizyonlu internet 84,90TL

84.90 TL
Aylık
 • Filbox TV + Limitsiz Adsl İnternet
 • Yüzlerce şifresiz uydu kanalı
 • Yılda en az 1.000 film, 25 dizi
 • Belgeselden spora 19 Premium Kanal
 • Limitsiz Telefonsuz Adsl İnternet
 • Mbps'ye kadar hız + 240 GB AKN
 • Vodafone, önceki internet sağlayıcıdan kaynaklanabilecek taahhüt iptal bedeli 120 TL'ye kadar karşılamaktadır.

Diğer Vodafone Filbox Tv Kampanyaları

Vodafone Filbox Tv + İnternet Kampanya Detayları

Vodafone Filbox Tv Televizyon + Limitsiz Adsl İnternet birarada 84,90TL

Vodafone Filbox Tv ile Limitsiz internet ve full paket televizyon keyfi!

Vodafone Süpernet, Filbox HD Platformu ile bir arada. Yüzlerce şifresiz uydu kanalına ek, yılda en az 1.000 film, 25 dizi, belgeselden spora 19 premium kanal ayda sadece 64,90’dan başlayan fiyatlarla!

Vodafone Filbox Tv Nedir?

Filbox’ta, Türksat uydusunda yer alan yüzlerce şifresiz ve ücretsiz kanala ek olarak, yılda en az 1000 film, 25 dizi, belgeselden spor ve eğlenceye 19 premium kanal yer almaktadır. Kampanya dahilinde, premium kanallara 24 ay boyunca hiçbir ek bir ücret ödemeden erişim hakkı sunulmaktadır. Birçoğu HD kalitesinde olan Filbox kanalları, ister Türkçe dublajlı olarak, ister orijinal dillerinde ve alt yazılı olarak izlenebilir

Kampanyaya katılmanız halinde Filbox HD uydu alıcısı sizin olur, ve kampanyanız sona erdikten sonra, ya da taahhütünüzü iptal etmeniz durumunda, uydu alıcınızla şifresiz Türksat kanallarını izlemeye devam edebilirsiniz.

Vodafone Filbox Tv ile yüzlerce film ve Sınırsız İnternet bir arada sadece internet fiyatına.


Diziler, filmler, spor ve belgesel kanallarının keyfini çıkartın

Ek hizmetler Fiyat

Ev telefonunu kullanmak isterseniz (3000Dk Hediye)

+10 TL
Telefon için ek dakika:  
+100 dakika +5 TL
+300 dakika +9 TL

* Önceki internet sağlayıcıdan kaynaklanabilecek taahhüt iptal bedeli 120 TL'ye kadar karşılanır.
* ADSL modem talebinizde, modem ücreti +3TL, fiber modem ücreti +6 TL'dir.
* Ev telefonu ile akşam 7'den sabah 7'ye şehir içi ve şehirler arası yönleri kapsayan 3000 dakika hediye edilir.
* Ev telefonu kullanan aboneler de kampanyadan aynı şartlarda faydalanabilecektir.


Vodafone İnternet ve Filbox TV

 • Yüzlerce şifresiz ve ücretsiz kanal
  Filbox uydu alıcınızla, Türksat uydusunda yer alan yüzlerce şifresiz ve ücretsiz kanalı izleyebilirsiniz.
  Film ve Dizi Kanalları
  Yılda en az 1000 film, 25 dizi!
  SinematvSinematv2
  SinemaTV ve SinemaTV2 ile Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımları, bağımsız sinemanın en başarılı örnekleri, en iddialı yerli filmler ekranınızda.
 • Sinematv Aile
  SinemaTV Aile, dededen toruna tüm ailenizin güvenle ve zevkle izleyeceği en başarılı animasyonları, eğlenceli filmleri ayağınıza getiriyor.
 • sinema-tv-1001
  SinemaTV 1001’de, her sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken, tarihe iz bırakmış olan 1001 sinema eseri tüm gün boyunca televizyonunuzda seyrinize sunuluyor.
 • Sinematv-aksiyon
  SinemaTV Aksiyon’un heyecan verici maceraları, hareketli aksiyonları, korku ve gerilim dolu filmleriyle sizi koltuğunuza bağlayacak.
 • Dizi Tv
  Dizi TV bol ödüllü drama, komedi, gerilim ve bilim kurgu türünde dizileriyle dizi tutkunlarının tek adresi.
 • Belgesel Kanalları
  Vahşi hayat, tarih, bilim ve teknoloji, seyahat, macera, ve keşfedecek çok daha fazlası...
  Discovery
  Discovery Channel popüler bilim, teknoloji ve tarih üzerine yoğunlaşan belgeselleriyle dünyanın belgesel konusundaki dev ismi.
 • Discovery-sc
  Discovery Science ile bilim dünyasından en büyük fikirleri, en ilginç cihazları ve en yeni bilimsel gelişmeleri ekranınızı renklendirecek.
 • discovery-sc-hd
  Discovery Showcase HD, yaşamın farklı yüzlerini HD kalitesinde belgesellerle ekranınıza taşıyacak.
 • animal planet
  Vahşi hayat ait en ilginç belgesellerin yer aldığı Animal Planet ile hayvanlar aleminin büyüsüne kapılacaksınız.
 • Spor, Müzik, Eğlence ve Çocuk Kanalları
  Sayısız spor müsabakası, müzik ve eğlence programları, yarışmalar, eğitici içerikler...
  euro-sport
  Olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi sayısız spor dalının yer ekrana yansıdığı Eurosport HD’de size heyecanlandıracak bir spor müsabakası bulamamanız imkansız.
 • explore
  Vahşi hayat, extrem sporlar, macera, seyahat ve teknoloji... Viasat Explore’da her konuda ilginizi çekecek bir belgeseller her an kumandanızın hemen ucunda.
 • naturenature2
  Viasat Nature ile doğayı yeniden keşfedecek, Viasat History ile tarihin derinliklerinde yolculuğa çıkacaksınız.
 • fight-box
  Kickbox, judo, karate, box, sumo gibi dövüş sporları yayınlayan FightBox nefesinizi kesecek.
 • trace-hd
  Trace Urban HD, R &B, hip-hop ve en popüler kentsel müzikleri size ulaştırıyor. Aynı zamanda moda, dans, spor, yaşam tarzı programları ve ünlülerle yapılan özel röportajları bu kanaldan takip edebilirsiniz.
 • rtl
  Almanyanın en popüler eğlence kanalı RTL, Türkiye’de uydu üzerinden sadece Filbox platformunda! Altyazısız , gerçek zamanlı ve orijinal dil olarak ekranınızda.
 • davinci
  Da Vinci Learning, gün içinde çocuklara ve ailelere yönelik eğitici programlar, akşam kuşağında ise yetişkinlere yönelik belgeseller ve eğitici dizileriyle ekranınızda.
 • english-club
  English Club TV’de, izleyicilerin seviyelerine ve yaş gruplarına göre dizayn edilmiş eğitim programları, İngilizce öğrenmek isteyenlerin dil bariyerini ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya 01.01.2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya tanıtımında belirtilen aylık 59,90TL’den başlayan fiyatlara, hem ayda 10 TL’lik Filbox uydu alıcısı taksiti, hem de ayda 56,90 TL’den başlayan internet tarife ücretleri dahildir. Kampanyaya dahil olan abonelere 24 ay boyunca Filbox’ın premium kanalları hediye edilecektir. Abonenin FİLSAT TV YAYINCILIK A. Ş.tarafından sunulacak Filbox TV hizmetinden faydalanarak premium kanallara erişebilmesi için Filbox’ın 0850 225 0990 numaralı müşteri hizmetlerini araması ve Vodaofne Net tarafından sağlanacak aktivasyon kodunu Filbox müşteri hizmetlerine ileterek, hizmetini aktive ettirmesi gerekmektedir.
 • Abonenin hizmetten yararlanabilmesi için Filbox’la sözleşme imzalaması gerekmektedir.
 • Filbox TV hizmeti ilgili konularda Abonenin Filbox müşteri hizmetleriyle temasa geçmesi gerekmektedir. Filbox’ın işbu kampanya kapsamında vereceği TV hizmetine ilişkin Vodaofne Netin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Filbox, kampanya süresince TV hizmetindeki kanal ve içerikleri istediği şekilde değiştirme hakkına sahiptir.
 • Kampanya kapsamında telefon hizmetinden faydalanan Aboneler, Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şartlarından da kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmaksızın faydalanabileceklerdir, kampanya kapsamında hediye edilen dajkikalar şehiriçi ile şehirlerarası yönleri kapsamaktadır. Seçilen Vodafone Net Her Yöne Dakika Paketlerine dahil olan dakikalar, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası 1.kademe PSTN, GSM yönleri ile Vodafone Net numaralarına doğru kullanılabilir. Paket dışı aramalar ve limit aşımı www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan "Vodafone Net Dakika Paketi Tarifesi" üzerinden ücretlendirilir.
 • Aboneler tarafından ilgili ay içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devrolmaz.
 • Aynı kampanya dahilinde dakika paketi yükseltilebilir.
 • Her Yöne Dakika Paketlerinden herhangi biri seçilmediği taktirde abonelik konuş öde şeklinde formda yer alan "Konuştukça Öde Tarifesi" üzerinden ücretlendirilir.
 • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit yükseltilebilir.
 • Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre değerlendirilir. Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 ’e fakslanması gerekmektedir
 • Abonenin Vodafone Net'ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre ADSL için 72 TL ve Fiber / Fiber hız için 144 TL olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda taksitli veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir. Abonenin Vodafone Net'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir. Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir. 24 Mbps ve üzeri hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır. İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde İnternet/Telefon hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri ve diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır. Kampanyanın taahhüt süresi içerisinde iptali veya kampanyanın 24 aylık taahhüt süresinin sonunda, hediye edilen Filbox’ın premium kanallarına erişim de iptal edilecek olup, Abonenin Filbox’ın premium kanallarını izlemeye devam etmek istemesi halinde Filbox ile iletişime geçmesi gerekmektedir.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet ve Telefon hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet ve Telefon Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet / Telefon hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Abone, işbu kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

1. Vodafone Televizyonlu SüperNet Kampanyası nedir?

24 ay boyunca ADSL’in çok avantajlı fiyatlardan sunulduğu kampanyadır. 16 Mpbs’e varan hızdan faydalanılabilir. 24 ay abonelik taahhütü verilmesi durumunda geçerlidir. Talebe göre internet bağlantısını hiçbir ek ücret ödemeden telefonsuz olarak olarak ya da aylık telefon bedeli ödenerek Telefon hizmetiyle beraber alınabilir.
Kampanya ile birlikte FILBOX uydu alıcısı 24 ay boyunca aylık 10 TL bedelle sunulur. 24 ay boyunca premium sinema ve belgesel kanalları hediye edilir. (FILBOX ile ilgili detayları sunumun sonunda bulabilirsiniz)
Telefon hizmeti için dakika paketi almadan konuştukça öde tarifesinden ya da ek bedel karşılığında çok avantajlı Vodafone Net telefon dakika paketlerinden faydalınılabilir.


2. Vodafone Televizyonlu SüperNet Kampanyası ile faydalanabileceğim paketler nelerdir?

Paket  Ücreti Kampanyalı Ücret Filbox Ücreti Aylık Toplam Ücret
16 Mbps'e kadar-Sınırsız-(50 GB AKN) 75,00 TL 56,90 TL 10,00 TL 59,90 TL
24 Mbps'e kadar-Limitsiz-(120 GB AKN) 85,00 TL 59,90 TL 10,00 TL 69,90 TL
60 Mbps'e kadar-Limitsiz-(240 GB AKN) 115,00 TL 69,90 TL 10,00 TL 79,90 TL
Telefonsuz (Yalın) ADSL Aylık Ücreti 14 TL ÜCRETSİZ    
 Telefon Aylık Ücreti   (Aksam 7 Sabah 7 arası 3000 dk. ) 14 TL 10 TL    
Her Yöne 100 dakika 7 TL 5 TL    
Her Yöne 300 dakika 18 TL 9 TL    

3.Bu kampanya kapsamında Telefonsuz İnternet hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında, kampanya süresi boyunca hiçbir ek ücret ödemeden Telefonsuz İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kampanya dışında Telefonsuz ADSL bedeli 14 TL’dir.

4.120 TL cayma bedeli karşılama kampanyasından nasıl faydalanabilirim?

Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile ödeme belgesini, Vodafone Net’e geçiş tarihinizden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0216 556 31 77’e fakslamanız gerekmektedir.

5.Kampanya kapsamında herhangi bir aktivasyon ücreti bulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

6.Kampanya ücretine ek başka ücretler ödenecek mi?

Alınan hizmetle ilgili bedeller dışında başka ücret ödenmeyecek.

7. Kampanya kapsamında modem sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında modem ücretsiz olarak sunulmamaktadır. ADSL hizmeti için 72 TL değerindeki kablosuz modem talebe göre taksitli veya ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Taksit bedeli aylık 3 TL’dir.

8. Kampanya kapsamında modem kurulum hizmeti sunulmakta mıdır?

Kampanya kapsamında modemi Vodafone Net’ten alan abonelerimize talep edilmesi durumunda kurulum 60 TL karşılığında sağlanmaktadır. Kurulum talebiniz olması durumunda ADSL hattınız aktiflendikten sonra servisimiz randevu almak için sizinle irtibata geçecektir. Evde kurulum istemeyen abonelerimiz 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

9. Modem kurulumu nasıl yapılır?

Vodafone Net tarafından sunulan modemler, modem evdeki internet kablosuna bağlandığı anda gerekli ayarlamaları otomatik olarak yaparak internete çıkmaya hazır hale gelir. Kurulum için kabloyu modeme takmanız yeterlidir. Modem Vodafone Net’ten alınmadıysa, kurulum için bazı ayarlar yapmak gerekebilir. Bu ayarlar tüm marka ve modellerde farklıdır. Kurulum konusunda 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirler.

10. Kampanyadan nasıl faydalanabilirim, nereden alabilirim?

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

11. Kampanyaya ne zamana kadar abone olabilirim?

Kampanya 1 Aralık 2015 gün bitiminde sona erecektir. Sipariş işlemlerinizin en son bu tarihte gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

12. Kampanyadan yararlanmak için gerekli evraklar nelerdir?

TC Uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerlilik tarihi uygun pasaport İşlem vekaleten yapılıyorsa, ilgili vekaletname İlgili sözleşme ve başvuru formları

13. ADSL hız ve kotamı / telefon paketimi nasıl değiştirebilirim?

Vodafone Net müşteri hizmetlerini (0 850 542 0 542) arayabilirsiniz.

14. Kampanya taahhüt süresi içinde hattımı dondurursam FILBOX uydu alıcısı hizmetine ne olur ?

Aboneler, FILBOX uydu alıcısı için her ay düzenli olarak ödedikleri 10 TL’lik uydu alıcısı ücretini dondurma işlemi süreci boyunca ötelemiş olur ancak diğer hizmet ücretleri alınacaktır.

15. Hizmet ile ilgili soru / talep / sorunlar için kimi aranmalıdır?

Hizmet ile ilgili teknik destek hizmetleri, Vodafone Net müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. ADSL ve telefon ile ilgili 0 850 542 0 542 numarasından, FILBOX uydu alıcısı ile ilgili ise 0 850 225 09 90 numarasından Vodafone Net Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir.

16. Vergi tutarı nedir?

Katma Değer Vergisi %18’dir. İnternet için özel İletişim Vergisi %5 ve telefon için %15 olarak uygulanmaktadır. Fiyatlara bu vergiler dahildir.

FILBOX DETAYLARI

17.     FILBOX nedir?

FILBOX, Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV, çocuk belgesel kanalı Da Vinci Learning, Popüler bilim, teknoloji, doğal yaşam, hayvanlar alemi, extrem sporlar, seyahat, macera ve tarih dahil pek çok farklı konuda en üst kalitede gerçeğe dayalı içerik sunan Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Discovery Showcase HD, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, Viasat Explore,olimpiyat oyunları, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, futbol, golf gibi birçok farklı dalda spor müsabakalarını ekrana taşıyan Eurosport HD, dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox, R&B, hip-hop ağırlıklı müzikler yayınlayan Trace Urban kanallarını tüketiciye sunan yeni HD dijital platformdur. FILBOX’la Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanal da izlenebilmektedir.

Hemen FILBOX’lı olup bu keyfi yaşayabilir; aksiyon, aşk, macera, korku, gerilim gibi hayata dair her şeyin yer aldığı binlerce film, dizi ile belgesel ve eğlence programlarını FILBOX uydu alıcınız ve/veya FILBOX cam modül ile izleyebilirsiniz.

18.     FILBOX platformunda hangi kanalları izleyebilirim?

FILBOX; Universal, Paramount, FOX ve MGM gibi büyük stüdyoların gişe rekortmeni film ve dizilerinin yayınlandığı SinemaTV, SinemaTV 2, SinemaTV Aile, SinemaTV 1001, SinemaTV Aksiyon kanalları, dünyada fenomen olmuş bol ödüllü dizilerin yayınlandığı Dizi TV kanalı, Almanca yayın yapan genel eğlence kanalı RTL, İngilizce eğitim kanalı olan English Club TV,  belgesel yayını yapan Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Animal Planet, Da Vinci Learning, Viasat Explore, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan Viasat Nature, R&B, Hip-Hop ağırlıklı müzik yayını yapan Trace Urban kanalı, olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı Eurosport HD ve dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü FightBox ve Türksat uydusu üzerinden yayınlanan şifresiz ve ücretsiz izlenen yüzlerce kanalı da izlemeye devam edebilirsiniz.

19.     FILBOX’ın diğer platformlardan farkı nedir?

FILBOX uydu alıcısının mülkiyeti tüketiciye aittir.

 

 

20.     Aktivasyon işlemi nedir?

FILBOX yayınları izleyebilmeniz için FILBOX’ınızı aktif hale getirmeniz gerekmektedir. 0 850 225 09 90 no’lu FILBOX müşteri hizmetlerini arayarak aktivasyon işleminizi ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

21.     FILBOX uydu alıcısını nasıl teslim alabilirim?

Vodafone Net modeminizle birliklte adresinize kargolanacaktır.

22.     FILBOX uydu alıcısı aldım nasıl kurulum yaparım?

Türksat uydusuna dönük çanak anteniniz var ise FILBOX hızlı kurulum seçeneği ile ayarlarınızı çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Eğer Türksat uydusuna ayarlı bir çanak anteniniz yok ise dış kurulum için teknik servis desteği almanız gerekmektedir. Dış kurulumun gerekli olduğu hallerde dış kurulum bedeli tüketiciye aittir.

23.     Ücretli yerinde kurulum var mı?

İç kurulum bedeli 35TL + KDV’dir.

Dış kurulum bedeli 120TL + KDV’dir. Dış kurulum seti Çanak Anten, LNB, 30 Metre Kablo ve Konnektör’den oluşmaktadır.

İlave kablo gerekmesi halinde, ilave metre başına 1.- TL +KDV’den ücretlendirilmektedir.

24.     FILBOX uydu alıcısı kurulumunu kendim yapamazsam kurulum hizmetini nereden alabilirim?

0850 225 0990 numaral Filbox Müşteri Hizmetleri’nden kurulum hizmeti alabilirsiniz.

25.     FILBOX’ımı her yerde kullanabilir miyim?

FILBOX uydu alıcınızı Türksat izdüşümünde bulunan her hanede kullanabilirsiniz. Ancak, abonelik sözleşmenizdeki söz konusu “ABONE, Uydu Platform İletim Hizmetinin kullanımı sırasında, söz konusu yayınların kablolu ve/veya kablosuz yöntemlerle çoğaltıma ve dağıtıma, toplu alanlarda gösterime ve ticari amaçlarla kullanıma konu yapılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder”  maddeye istinaden sadece bireysel kullanım amaçlıdır.

26.     Ticari olarak yürüttüğüm iş yerimde kullanabilir miyim?

Abonelik sözleşmenizdeki söz konusu “ABONE, Uydu Platform İletim Hizmetinin kullanımı sırasında, söz konusu yayınların kablolu ve/veya kablosuz yöntemlerle çoğaltıma ve dağıtıma, toplu alanlarda gösterime ve ticari amaçlarla kullanıma konu yapılamayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder”  maddeye istinaden sadece bireysel kullanım amaçlıdır.

27.     Paketin içinden sözleşme çıktı, sözleşmeyi ne yapmam gerekiyor?

Paketin içinden çıkan sözleşme Uydu Platform Hizmeti Abonelik sözleşmesidir. Yasal zorunluluk nedeni ile sözleşmeyi doldurarak en geç 30 gün içinde; Aras Kargo ile ücretsiz olarak Acıbadem Mahallesi Zerrin Sokak No:3 Üsküdar / İSTANBUL adresine göndermeniz gerekmektedir.

28.     Neden sözleşme imzalıyoruz / sonra bana fatura ederseniz ne olacak? / bana fatura gelir mi? Ben sözleşme istemiyorum

Sözleşme BTK ve diğer resmi kurumlarca getirilmiş bir zorunluluk olmakla birlikte, FILBOX açısından sözleşmenin öncelikli amacı, sizleri kayıtlı kullanıcı haline getirerek, hem olası bir sorun halinde daha çabuk ve doğru müdahale edebilmek ve haklarınızdan yararlanmanız, hem de kayıtlı kullanıcılarımıza ileride sağlanabilecek ayrıcalıklardan yararlanmanızı temin etmektir. Halihazırda satın almış olduğunuz paket dışında yeni bir hizmet/paket satın almadığınız taktirde, tarafınıza ASDL faturanızda taksitlendirilen cihaz ücretinin dışında bir fatura kesilmesi veya ek bir ücret talebinde bulunulması mümkün değildir”

29.     SinemaTV nedir, sinematv ailesinde hangi kanallar bulunmaktadır?

SinemaTV, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren, 5HD kanal ile yerli ve yabancı “premium” film ve dizi yayını yapan, Sinema Kanalları ailesidir. Yılda en az 1000 film ve 25 farklı dizi yayını yapılmaktadır. SinemaTV ailesinde yer alan kanallar:

SinemaTV, Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, sinemanın izlenme rekorları kıran en başarılı örneklerini, en iddialı filmleri ve dünyaca ünlü dizilerin yayınlandığı sinema kanalıdır. Örneğin; Expendables 3, The Wolf of Wall Street, Dallas Buyers Club, Anna Karenina, Ted vb.

SinemaTV2, SinemaTV kanalında kaçırdığınız filmlerin 1 saat 45 dakika sonra tekrarının yayınlandığı bir kanaldır.

SinemaTV Aksiyon kanalı nefes kesen aksiyon, macera, korku ve gerilim filmlerinden oluşan filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Bourne Identity, Fast and Furious and Scary Movie serileri vb.

SinemaTV Aile kanalı tüm aile bireylerinin bir arada izleyebileceği animasyon ve eğlenceli filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Ice Age, Garfield, Khumba, House of Magic vb.

SinemaTV 1001, tarihe iz bırakmış, her sinemaseverin mutlaka izlemesi gereken filmlerin yayınlandığı bir kanaldır. Örneğin; Star Trek, Charlie Chaplin filmleri, Die Hard vb.

 

30.     Dizi TV kanalında ne tür içerik yayını var?

Dizi TV kanalı yılda en az 750 bölümüyle 25 farklı dizi yayınlayan bir kanaldır. Bol ödüllü, drama, komedi, gerilim, polisiye ve bilim kurgu türünde dizilerin yayınlandığı kanalda orijinal dil Türkçe dublaj ve alt yazı seçeneği bulunmaktadır. Yayınlanan diziler arasında Spartacus, Fortitude, Grimm, Dominion, Continuum gibi diziler bulunmaktadır.

31.     RTL kanalında ne tür içerik yayını var?

RTL, Türkiye’de uydu üzerinden sadece FILBOX platformunda yayınlanmaktadır. Almanca yayın yapan ulusal bir genel eğlence kanalıdır. Altyazısız ve gerçek zamanlı yayınlanmaktadır. Yayın akışı dizi, film, haber, eğlence, spor ve lifestyle programlardan oluşmaktadır.

32.     RTL kanalında hangi spor içerikleri var?

4 yılda bir düzenlenen ve tüm dünyanın gözlerini çevirdiği Dünya Kupası Maçları, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük yarışçılarından biri olan Niki Lauda nın yorumlarıyla Tüm Formula 1 yarışları, 1960 yılından beri 4 yılda bir düzenlenen UEFA Avrupa Şampiyonası’nda, Almanya maçları ve diğer ülke maçlarının geniş özeti yayınlanmaktadır. Ayrıca 2018 yılında FİFA Dünya Kupası Elemeleri’nde ise Almanya maçları RTL kanalında yayınlanacaktır.

33.     English Club TV kanalında ne tür içerik yayını var?

English Club TV, ingilizce dil eğitiminde iletişimsel metod tekniğini kullanan bir eğitim kanalıdır. English Club TV’ de yayınlanan eğitim programlar, izleyicilere dilin farklı ortamlarda nasıl kullanıldığını gösterir ve dil bariyerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Bunu başarabilmek için iletişimsel metod kullanılır. Program akışı izleyicilerin seviyelerine ve yaş gruplarına göre dizayn edilmiştir ve farklı bölümlerden oluşur.

34.     Da Vinci Learning kanalında ne tür içerik yayını var?

Da Vinci Learning, her yaştan meraklı zihni hayat boyu süren eğitim yolculuğunu kutlamak için bir araya getirmeyi amaçlayan, özgün ve yenilikçi bir eğitim televizyon kanalıdır. Türkçe yayın yapılmaktadır. Da Vinci Learning, gün içinde çocuklara ve ailelere yönelik eğitici programlar, akşam kuşağında ise yetişkinlere yönelik belgeseller ve eğitici diziler yayınlamaktadır.

35.     Fightbox kanalında ne tür içerik yayını var?

FightBox, 24 saat dövüş sporları yayınlayan dünyaca ünlü bir kanal. Kickbox, judo, karate, box, sumo gibi dövüş sporları yayınlayan FightBox, dünyanın birçok ülkesinde farklı dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

36.     Viasat Nature – History kanalında ne tür içerik yayını var?

Viasat Nature Kanalı, Viasat History ile dönüşümlü yayın yapan doğa içerikli programlar yayınlayan bir belgesel kanalıdır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

 

 

37.     Viasat Explore kanalında ne tür içerik yayını var?

Viasat Explore vahşi doga belgeselleri, extrem sporlar, macera, seyahat ve teknoloji içerikli yayın yapan bir belgesel kanaldır. Viasat explore kanalımız türkce dublaj ve orijinal dil seçenekleriyle yayın yapmaktadır.

38.     Trace Urban kanalında ne tür içerik yayını var?

Trace Urban 24 saat müzik yayını yapan bir kanaldır. Kanalımız HD yayın yapmaktadır. Trace urban kanalımızda r&b, hip-hop ağırlıklı ve en popüler kentsel müzikler yayınlanmaktadır. Kanalda aynı zamanda moda, dans, spor, yaşam tarzı programları ve ünlülerle yapılan özel röportajlar gösterilmektedir. Orijinal dilde yayın yapmaktadır.

39.     Discovery channel kanalında ne tür içerik yayını var?

Popüler bilim, teknoloji ve tarih üzerine yoğunlaşan bir belgesel kanalıdır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

40.     Discovery science kanalında ne tür içerik yayını var?

Bilim dünyasından en büyük fikirlerinin, en ilginç cihazlarının ve en yeni bilimsel gelişmelerinin yayınlandığı bir belgesel kanalıdır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

41.     Discovery showcase kanalında ne tür içerik yayını var?

Yaşamın farklı yüzlerini HD kalitesindeki belgesellerle sunan bir kanaldır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

42.     Animal planet kanalında ne tür içerik yayını var?

Doğal yaşam ve hayvanlar alemine ait ilginç belgesellerin yayınlandığı bir kanaldır. Türkçe yayın yapmaktadır.

43.     Eurosport HD kanalında ne tür içerik yayını var?

Olimpiyat oyunları, futbol, tenis, motor sporları, kış sporları, dövüş sporlarının yanı sıra bisiklet, bilardo, golf gibi birçok farklı spor dalının yayınlandığı bir kanaldır. Türkçe ve orijinal dilde yayın yapmaktadır.

44.     +18 kanalınız mevcut mu?

Şu anda + 18 yayını yapan kanalımız mevcut değildir, Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için, Platformunuzda izlemek istediğiniz kanalları bizlerle paylaşabilirsiniz. Konu ile ilgili gelişmeleri www.FILBOX.com.tr web adresimizden takip edebilirsiniz.

45.     Platforma özel şifreli kanalların yayın akışına nerden erişebilirim?

Kanallarımızın yayın akışlarını www.FILBOX.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

46.     Neden sansür uygulanıyor?

Ülkemizde Uydu yayıncılığı RTÜK tarafından belirlenen kurallar çerçevesinde  yapılmaktadır. Toplumumuz üzerinde olumsuz etki oluşturmasını önlemek adına şiddet, olumsuz hareketlere özendirici  ve kötü kabul edilen davranışları içeren her türlü yayın RTÜK tarafından sansürlenmektedir. Bu nedenle  yayın yapan tüm kanallar gibi, FILBOX’a özel şifreli kanallarda da bu uygulama geçerli olup, sansür uygulanmaktadır.

47.     Kanal sayısı arttığında ek bir bedel ödeyecek miyim?

Kampanya kapsamında taahhüt süreniz boyunca, platforma eklenen yeni kanallar için ek bir ücret talep edilmemektedir.

48.     FILBOX’a özel şifreli kanallarda kaç adet film ve dizi yayınlanıyor?

Hollywood stüdyolarının dev bütçeli yapımlarını, sinemanın izlenme rekorları kıran en başarılı örneklerini içeren yılda en az 1000 film ve 25 farklı yepyeni yabancı dizilerin yayını yapılmaktadır.

49.     FILBOX uydu alıcısının özellikleri nelerdir?

- HD yayın desteği

- Elektronik program rehberi

- Program hatırlatma özelliği

- Orijinal ve Türkçe Dil seçeneği

- Favori kanal listesi oluşturabilme

- Birden fazla uydudan yayın izleyebilme

- Otomatik ve manuel kanal ekleme

- Uydu üzerinden otomatik yazılım güncelleme

- 5000 kanal kapasitesi

- Dolby Digital Surround ses desteği

- Harici disk desteği ile PVR Ready özelliği sayesinde yayını durdurma, kaydetme ve ileri-geri sarma

- USB Bellek üstünden film, müzik ve resim dosyalarını oynatabilme

- Biss Desteği

 

50.     FILBOX ürünlerinin garanti süresi nedir?

FILBOX uydu alıcısının geçerli hallerde garanti süresi 2 yıldır.

51.     FILBOX kanallarını hangi uydudan izleyebilirim?

FILBOX kanallarına, aşağıdaki uydu parametreleri üzerinden erişebilirsiniz.(NIT -şebeke araması-  açık olmak şartıyla)

FILBOX frekans değerleri UYDU: TURKSAT 4A, FREKANS: 11775 MHz, SYMBOL RATE: 27500, FEC: ¾, POLARİZASYON: DİKEY (V), MODULASYON: 8PSK, DVB-S2 Pilot On

TURKSAT 4A, FREKANS: 11807 MHz, SYMBOL RATE: 8000, FEC: ¾, POLARİZASYON: DİKEY (V), MODULASYON: 8PSK, DVB-S2 Pilot On

TURKSAT 4A, FREKANS: 11797MHz, SYMBOL RATE: 8800, FEC: 5/6, POLARİZASYON: DİKEY (V), DVB-S

52.     FILBOX ürünlerindeki arıza kullanıcı kaynaklı ise nasıl bir işlem uygulanıyor?

Herhangi bir kampanya veya yeni satış modeli kapsamında, PLATFORM tarafından ABONE’ye donanım sağlanması durumunda, bu donanımda oluşabilecek ABONE kaynaklı arızalarda (kayıp, çalıntı, kırılma vb. durumdalar da dahil olmak üzere) ABONE, söz konusu donanımı ancak bedeli karşılığında tekrar temin edebilecektir.

53.     FILBOX ile hd yayınları izleyebilir miyim?

FILBOX HD yayınları desteklemektedir. HD yayın özelliği bulunan tüm kanalları HD yayın destekli televizyonunuzdan HD olarak izleyebilirsiniz.

54.     FILBOX uydu alıcım ile hangi kanalları hd izleyebilirim?

FILBOX uydu alıcısı ile, HD televizyonunuz destekliyor ise FILBOX’a özel HD kanalları ve HD yayın yapan şifresiz tüm kanalları izleyebilirsiniz.

55.     FILBOX uydu alıcısı sistem güncellemelerini otomatik olarak mı yapıyor?

Evet, güncelleme işlemi sistem üzerinden otomatik olarak yapılmaktadır. Bunun için uydu alıcınızı kullanmadığınız zamanlarda stand-by (bekleme) konumunda bırakınız.

56.     FILBOX uydu alıcımın sinyal seviyesinde azalma var ne yapmam gerekiyor?

Sinyal bağlantılarının kontrolünün ve/veya çanak anten ayarının yapılması gerekmektedir.

 

1.            Öncelikle FILBOX uydu alıcınızın arkasındaki sinyal kablosunun bağlı olup olmadığını kontrol ediniz.

2.            Eğer sinyal seviyenizde bir artış olmadı ise çanak anteninizin ayarı bozulmuş veya anten ekipmanlarından biri arızalanmış olabilir. Sorunun devam etmesi halinde 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

57.     Televizyonumda görüntü var  fakat ses yok ne yapmam gerekiyor?

1.            Öncelikle FILBOX uydu alıcınızın ses ayarlarını kontrol ediniz.

2.            Eğer sorun devam ediyor ise uydu alıcısı ile televizyonunuzun bağlantı kablolarını kontrol ediniz. Sorunun devam etmesi halinde 0 850 225 09 90’ı tuşlayarak 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

58.     FILBOX uydu alıcısı ile diğer uydulardaki kanalları izleyebilir miyim?

Diğer uydular için gerekli kurulumun yapılması halinde, FILBOX uydu alıcısı ile şifresiz kanallar izlenebilmektedir.

59.     FILBOX uydu alıcısına kaç kanal ekleyebilirim?

FILBOX uydu alıcısının kanal kapasitesi 5000’dir.

60.     FILBOX uydu alıcısı kayıt özelliğine sahip mi?

FILBOX uydu alıcısı kayıt özelliğine sahiptir ancak sadece harici harddisk ile kayıt alınabilmektedir.

61.     FILBOX uydu alıcısında dolby ses sistemi özelliği var mı?

Evet, FILBOX uydu alıcısının Dolby ses sistemi özelliği sayesinde yayınları yüksek ses kalitesinde dinleyebilirsiniz.

62.     Uydu alıcımda ışık yanmıyor ne yapmam gerekiyor?

Uydu alıcınızda ışık yanmıyorsa öncelikli olarak cihazınızın kablo bağlantılarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kablo bağlantılarınızı kontrol ettikten sonra sorunun devamı halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

63.     Ses ve görüntü eş zamanlı olarak gelmiyor ne yapmam gerekiyor?

Uydu alıcınızda ses ve görüntü eş zamanlı olarak gelmiyor ise öncelikli olarak ayarlardan ses gecikmesi ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Ayarlarınızı kontrol ettikten sonra sorunun devamı halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

64.     Teknik arıza yaşıyorum ne yapmalıyım? ( cevabı bilinmiyor ise)

FILBOX uydu alıcısında arıza yaşıyorsanız, 0850 225 09 90 no’lu FILBOX müşteri hizmetlerine ulaşarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz. Vodafone modemde arıza yaşıyorsanız, xxxxxx no’lu Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşarak konu ile ilgili destek alabilirsiniz.

65.     FILBOX uydu alıcısının internete bağlanma özelliği bulunuyor mu?  

FILBOX uydu alıcısının internete bağlanma özelliği bulunmamaktadır.

66.     FILBOX uydu alıcısının içerisinde kayıt yapmak için hard disk bulunuyor mu?

FILBOX uydu alıcısında harici harddisk ile kayıt alınabilmektedir.

67.     Scart yuvası mevcut mu?

Hayır, fakat Analog (Composite) çıkıştan scart çevirici ile bu bağlantı kullanılabilir.

68.     FILBOX uydu alıcısında kart ve modül girişi bulunuyor mu?

FILBOX uydu alıcısı son teknoloji olan çipli sistem ile çalışmaktadır bu nedenle kart girişi kullanılmamaktadır. 

FILBOX uydu alıcısında modül girişi bulunmamaktadır.

 

69.     FILBOX uydu alıcısının biss desteği var mı?

Biss desteği bulunmaktadır.

70.     FILBOX uydu alıcısında kanal sıralamasını kendim oluşturabilir miyim?

Favori kanal listesini dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Ancak kanal sıralamasına müdahale edilememektedir.

71.     FILBOX uydu alıcısında display bulunuyor mu?

FILBOX uydu alıcısında display bulunmamaktadır. 

72.     FILBOX uydu alıcısından kaydettiğim yayınları başka cihazlarda seyredebilir miyim?

Kaydedilen yayınlar sadece kayıt alınan cihaz üzerinde izlenebilmektedir.

73.     HD ready TV ile FILBOX uydu alıcısını kullanabilir miyim?

Evet, HD özelliği olan TV’lerde FILBOX uydu alıcısını kullanabilirsiniz.

74.     Yayınları izleyebilmek için FILBOX uydu alıcısının sürekli olarak televizyonuma takılı mı olması gerekiyor? 

Yazılımın güncel kalması için tavsiye edilen kullanım şekli uydu alıcınız televizyonunuza sürekli olarak takılı kalması yönündedir.

75.     Alt yazılar geç veya erken geliyor ne yapmam gerekiyor?

Böyle bir durum ile karşılaşıldığında Agent söz konusu yayında abone ile aynı hatayı gözlemliyor ise, programın yayınlandığı kanalın ve programın adını güncel sorunu da belirterek FILBOX teknik desteğe iletmelidir.

76.   Humax markası hakkında bilgi alabilir miyim?

Humax, ürünlerini dünya çapında 90'ın üzerinde ülkeye ihraç eden, dünyanın en büyük dijital Uydu Alıcı üreticilerinden biridir. Son 5 yılda, dijital TV kaydediciler (DTR’ler) ve yüksek çözünürlüklü (HD) Uydu Alıcı da dahil olmak üzere, yüksek kalite ve zengin içerikli dijital TV ürünlerin lider tedarikçisi olarak haklı bir ün kazanmıştır. Şirket merkezi ve Ar-Ge binası Kore’de olup, Dubai, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Tayland, Avustralya, Hong Kong, Fransa, Rusya, Türkiye, Brezilya, Birleşik Krallık ve ABD’de ofisleri vardır.

 

77.   Kayıt esnasında hangi kanallar arasında geçiş yapabilirim?

Kayıt işlemi sırasında sadece aynı frekansta yer alan kanallar arasında geçiş yapılabilmektedir. Farklı frekansta yer alan bir kanala geçiş yapılmak istendiğinde ekranda, “ Kayıt sırasında kanal değiştirilemiyor “ şeklinde bir uyarı çıkacaktır.  

 

78.   Aynı anda kaç kayıt yapabilirim?

Aynı anda birden fazla kayıt işlemi yapılamamaktadır.  Farklı bir kanalda kayıt işlemi başlatmak için, devam etmekte olan kayıt işleminin sonlandırılması gerekmektedir.


Vodafone Net Adsl Ücretsiz Online Başvuru

0850 259 0 542Tıkla Hemen Bilgi Al
Biz Sizi Arayalım